O robótkach, które leżą w szafie naszej mamy i o historiach jakie się z nimi wiążą. A przy okazji trochę o mnie.
wtorek, 16 marca 2010
Jajka 2010 (1)

Powróciło do nas nasze ubiegłoroczne hobby, oto owoce:

 

Jajka 2010 - 4

Jajka 2010 - 2

Jajka 2010 - 3

Jajka 2010 - 1

sobota, 04 kwietnia 2009
Strusie pisanki

W tym tygogniu ominął mnie kolejny rarytas - mama dostała do ozdobienia dwie wydmuszki strusich jaj. Bardzo chciałam zobaczyć jakie one są, dotknąć powąchać i wogóle, ale na moim "wygnaniu" nic z tego. Ale bez zdjęć się nie obyło:

Strusie pisanki
Strusia pisanka 1
Strusia pisanka 2

Znalazły tu dla siebie miejsce bratki, które na gęsim jajku by się nie zmieściły i bukieciki z ostatniej przesyłki z allegro. 

A ja mam u siebie tylko wyszywanie i czytanie, no i rozgrzebaną prezentację z angielskiego, ale to już inna historia:) Dokończyłam czytać "Przed świtem" i szczerze mówiąć, to chciałabym wiedzieć co dalej z Bellą i Edwardem. Zanim wrócę do moich "germanistycznych" lektur czytam cobie jeszcze "Wichrowe wzgórza" i słucham Kate Bush - Wuthering Heights.

niedziela, 29 marca 2009
Weekend w domu

...niestety się już skończył i muszę wracać do moich kolokwiów i prac semestralnych ale na pocieszanie przywiozłam ze sobą kilka zdjęć:

 

Wiosenny bukiet i koszyczek z jajkami

 

Nasze początki z decoupage, oczywiście mi idzie najgorzej, bo cały warsztat jest w domu, 200 km ode mnie i nie mogę się w to codziennie bawić, ale za to mamie i Agacie idzie już całkiem dobrze. (inni uczestnicy wolą pozostać w ukryciu). Już po tygodniu zabrakło nam serwetek i gęsich wydmuszek, ale kolejne zamówienia złożone i do świąt będziemy mieć zajęcie. A tu jeszcze kilka zbliżeń:

 

koszyczek z jajkami


Jajeczny bukiecik

 

Jajko z niebieskim bukiecikiem
Jajko z lilią

Są to dopiero wprawki, ale w końcu każdy kiedyś zaczynał:)